Prawo gospodarcze

KANCELARIA ADWOKACKA MAKOŚ

Prawo handlowe i gospodarcze

Usługi prawne na najwyższym poziomie

Prawo gospodarcze stanowi zbiór aktów prawnych, które regulują stosunki gospodarcze, zarówno w zakresie relacji między państwem a przedsiębiorstwami oraz pomiędzy poszczególnymi podmiotami gospodarczymi.

Prawo handlowe reguluje zaś kwestie powstawania przedsiębiorstwa, jego funkcjonowania oraz zakończenia działalności. Innymi słowy: normuje wykonywane przez przedsiębiorcę czynności i działania prawne w obrocie gospodarczym.

W naszej Kancelarii zajmujemy się profesjonalną obsługą wszelkich podmiotów gospodarczych, pomagamy w ich założeniu, prowadzeniu, a także zakończeniu ich działalności. Zaufał nam już szereg przedsiębiorstw, które korzystając z naszej pomocy w codziennym funkcjonowaniu otrzymują wsparcie w zakresie negocjacji umów z klientami, dochodzenia należności oraz skutecznej współpracy z organami państwa.

Nieobca jest nam tematyka zakładania spółek oraz ich likwidowania, skutecznie przeprowadzamy restrukturyzację oraz postępowanie upadłościowe z dbałością o interes klienta. Reprezentujemy zarówno wierzycieli, jak i dłużników, prowadzimy pełną obsługę organów korporacyjnych, przygotowujemy wszelkie umowy, rozwiązujemy spory pracownicze i służymy pomocą we wszelkich kwestiach dotyczących natury skutecznego i efektywnego prowadzenia przedsiębiorstwa.

Nasza pomoc może być świadczona w sposób doraźny, jak również gotowi jesteśmy na podjęcie obsługi stałej. Oczywistym jest, że dłuższy okres współpracy i wdrożenie w dany dział gospodarki jest dodatkowym atutem, niemniej dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi odnajdujemy wyjście z każdej sytuacji.

Szczególnie bliska naszej kancelarii jest gałąź gospodarki związana z budowaniem dróg oraz wznoszeniem specjalistycznych konstrukcji, niemniej gwarancja profesjonalizmu i rzetelności rozciąga się na każdą sprawę, z jaką zgłosi się do nas przedsiębiorca.

 

KUBA  MAKOŚ

Uzyskaj pomoc prawną

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

Czekamy pod telefonem:

Kontakt z naszą Kancelarią

Zaznacz pole