O nas

KANCELARIA ADWOKACKA MAKOŚ

Drodzy Klienci,

Misją Kancelarii jest świadczenie profesjonalnej pomocy prawnej na najwyższym poziomie. Zajmujemy się sprawami ze wszystkich dziedzin i gałęzi prawa, posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw cywilnych, karnych, gospodarczych i administracyjnych.

Z pełnym zaangażowaniem i dbałością o Państwa interes poprowadzimy m. in. sprawy o rozwód, podział majątku, wszelkie sprawy karne, w tym o kierowanie w stanie nietrzeźwości, kradzieże, czy pobicia.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w obsłudze firm działających w rozmaitych branżach (obsługujemy m.in. firmy budowlane, spożywcze, czy zakłady opieki zdrowotnej) oferujemy przedsiębiorcom kompleksową obsługę prawną, zarówno stałą, rozliczaną w ramach abonamentu miesięcznego, jak i doraźną. Pomagamy przedsiębiorcom odzyskać należności od nierzetelnych kontrahentów, negocjujemy i opiniujemy wszelkie umowy. Firmom budowlanym oferujemy formalnoprawną obsługę budowy, pomagamy zwalczać bezzasadne kary umowne.

Gwarantuję, że Państwa sprawa zostanie poprowadzona z należytą starannością i pełnym zaangażowaniem. Każdy Klient jest traktowany przez nas w sposób indywidualny, ponieważ mamy świadomość jak ważne jest dla Państwa skuteczne poprowadzenie sprawy.

Nasza Kancelaria może pochwalić się oddziałami w kilku miejscowościach. W związku z posiadaniem licznych klientów z Wyszkowa podjęliśmy decyzję o utworzeniu odrębnej filii w Wyszkowie.