ODSZKODOWANIA

KANCELARIA ADWOKACKA MAKOŚ

Odszkodowania, oraz zadośćuczynienia

Usługi prawne na najwyższym poziomie

Każdy, kto poniósł uszczerbek a zdrowiu, bądź stratę materialną spowodowaną działaniami lub zaniechaniami drugiej osoby, ma prawo do odszkodowania. Wiele osób niestety rezygnuje z dochodzenia swoich praw – w obawie o skomplikowany proces prawny lub konieczność ponoszenia wysokich kosztów. Jeśli jest tak również w Twoim przypadku, udowodnimy Ci, że należne świadczenia da się uzyskać szybko i bezstresowo. 

Zajmujemy się kompleksową pomocą osobom poszkodowanym na skutek działania innych. Pomagamy na każdym etapie postępowania – począwszy od przygotowania i zebrania dostępnych dowodów, ustalenie wspólnie z klientem planu działania, zgłoszenie roszczeń, do reprezentowania poszkodowanego na Sali Sądowej i finalną egzekucję długu. Wśród spraw, w których możemy Ci pomóc, znajdują się:

 • wypadki komunikacyjne,
 • wypadki lotnicze,
 • błędy lekarskie,
 • szkody majątkowe,
 • akty wandalizmu,
 • wypadki w pracy,
 • pobicia i obrażenia ciała.

Doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej pracy prawniczej pozwoli nam skutecznie działać również w Twoim imieniu – jako reprezentant i pełnomocnik i do samego końca walczyć o Twoje interesy – wliczając w to występowanie do firm ubezpieczeniowych, domaganie się zadośćuczynienia, a nawet renegocjację uzyskanego odszkodowania. Nie boimy się występować do Sądów przeciwko nieuczciwym firmom ubezpieczeniowym, wypłacającym zbyt małe odszkodowania – oczywiście w Twoim interesie. Naszym celem jest zapewnienie Ci uczciwego odszkodowania za poniesioną krzywdę, nie interesują nas połowiczne rozwiązania, często oferowane przez firmy. Stoimy na straży stanowiska, że każda strata – fizyczna, moralna czy finansowa – musi być należycie zrekompensowana. W wielu  przypadkach potrzebne jest prowadzenie kosztownej rehabilitacji, długotrwałego leczenia, opiekę psychologiczną – za to wszystko, obok zadośćuczynienia musi zapłacić osoba winna. 

Zdajemy sobie również sprawę z tego, że długotrwałe dochodzenia swoich racji może być dla osoby poszkodowanej wyczerpujące i skłaniać do zrezygnowania z dalszych starań. Dlatego wychodząc na przeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów, staramy się zawsze tak je prowadzić, by batalia o odszkodowania jak nas mniej obciążała naszych klientów – jak najwięcej działań staramy się wykonać osobiście i czuwać nad każdym elementem przebiegu sprawy. Nasze usługi to:

 • reprezentowanie klientów w sądzie,
 • doradztwo na każdym etapie sprawy,
 • ubieganie się o odszkodowania,
 • dochodzenie renty – z tytułu niezdolności do pracy, jak i dla najbliższych członków rodziny zmarłego,
 • opracowywanie odwołań od decyzji ubezpieczycieli,
 • dochodzenia zadośćuczynienia za krzywdy.

Z naszej pomocy możesz skorzystać w każdym momencie postępowania, niezależnie czy szkoda wynikła na skutek działania innych osób, ich zwierząt, wypadków (w pracy czy komunikacyjnych), błędów lekarskich, czy na skutek błędnych decyzji organów ścigania (np. tymczasowe aresztowanie). Pomożemy Ci w skutecznym dochodzeniu sprawiedliwości i należnego zadośćuczynienia. Gwarantujemy indywidualne podejście do sprawy – w naszej kancelarii adwokackiej nie ma miejsca na szablonowe myślenie i zaniedbywanie potrzeb klientów. 

KUBA  MAKOŚ

Uzyskaj pomoc prawną

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

Czekamy pod telefonem:

Kontakt z naszą Kancelarią

Zaznacz pole